Ünver Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

25 yıllık tecrübesiyle alanında bir numaralı çözüm ortağınız olan firmamızla, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine odaklanarak size en iyi şekilde hizmet sunmaya kararlıyız. İki ortak tarafından 1998 ‘da kurulan şirketimiz, 2015 yılından itibaren Sn. Erkal Ünver yönetiminde, gücüne güç katarak ve müşteri portföyünü her geçen gün daha da artırarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz her zaman, yapılan iş ve sunulan hizmetlerde gelecek çağa ve teknolojinin gerektirdiklerine ayak uydurarak, müşteri taleplerini en iyi düzeyde gerçekleştirmektir.

Türkiye’nin birçok bölgesinde pek çok yeniliğe imza atarak, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan ve sektöre yön verme konusunda istikrarlı adımlar atan, yaptığı tüm çalışmalarda öncü olma özelliğini elinden bırakmayan firmamız  ileriye dönük hedef ve hayallerini hayata geçirmeye devam etmektedir.

Her zaman yaptığımızın işin arkasında durmaya ve en iyi olmaya devam edeceğiz. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,